Rozpoczęły się bezpłatne badania w ramach programu "Profilaktyka 40plus"
Od godziny 7:00 w Zespole Szkół w Połańcu ul. Ruszczańska 23 rozpoczęły się bezpłatne badania w ramach programu "Profilaktyka 40Plus", dzięki współpracy Gminy Połaniec oraz Centrum Medycznego MEDYK. Badania będą odbywały się dzisiaj oraz jutro - 16 marca.
- 7:00- 10:00 pakiet badań (z krwi na czczo)
- 7:00- 12:00 pozostałe badania diagnostyczne
Wiele chorób, szczególnie w początkowym stadium rozwoju, przebiega bezobjawowo. Jeśli zdiagnozuje się je jak najszybciej, można natychmiast wdrożyć odpowiednie leczenie. A to zwiększy szanse na wyleczenie i pozwoli uniknąć poważnych konsekwencji zdrowotnych w przyszłości.
(Wejście naprzeciwko Ochotniczej Straży Pożarnej w Połańcu)
Zachęcam Wszystkich Mieszkańców Miasta i Gminy Połaniec powyżej 40-stego roku życia do wykonania bezpłatnych badań profilaktycznych.

