Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Środa, 21 lutego 2024
Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus
pochmurno
4°C
Kliknij aby, przetłumaczyć stronę za pomocą Google Tłumacz

Spektakularny sukces młodych zapaśników z Połańca w Świętokrzyskich Igrzyskach Sportowych

W czwartek, 16 listopada w Kielcach, w Hali Legionów odbyły się II Świętokrzyskie Igrzyska Sportowe, które swym patronatem objął prezydent Kielc –  Bogdan Wenta. W ramach Igrzysk odbył się m.in. turniej Młodziczek i Młodzików w zapasach w stylu wolnym i zapasach kobiet, w którym wzięło udział ponad 100 zawodników i zawodniczek.

W tej, tak ważnej dla naszego regionu, imprezie sportowej nie mogło oczywiście zabraknąć reprezentantów MKS Czarni Połaniec. Celem, jaki przyświecał zawodnikom z Połańca, było przede wszystkim jak najlepsze zaprezentowanie się i zareklamowanie osiągnięć na naszych sportowców na arenie wojewódzkiej. Była to także okazja sprawdzenie przygotowania technicznego zawodników, a dla niektórych możliwość pierwszego wystąpienia na zawodach przed tak liczną publicznością.  

Należy przyznać, że nasi zapaśnicy nie zawiedli i udział w Igrzyskach zaowocował powiększeniem się puli medali zdobytych dla naszego klubu aż o 21  

W kategorii multi-styl, dzieci (wiek 8-9 i 10-11lat) młodzi zapaśnicy z Połańca zdobyli 12 medali.

Złote medal wywalczyli: Borys Rząsa, Dawid Suchorowski srebro: Gabriel Grabowski, Zakharii Vytko, Kudła Tobiasz, Pavlo Husiuk, brąz:  Maksym Vytko, Dawid Jakubik, Przemysław Walczyk, Kaczmarczyk Karolina,  Luchin Dmytro,  Kowalski Fabian.

Reprezentujące Czarnych młodziczki i młodzicy zdobyły 9 medali: Złote medale wywalczyli: Jan Witek, Hubert Tomasik srebro: Kwiecień Zuzanna, Ksawery Pytko, Wiktor Tomasik, a brązowe medale wywalczyli: Jurkowska Nadia,  Filip Tomporowski, Eryk Dąbrowa, Jakub Rodenko.

W klasyfikacji drużynowej Połańczanie zajęli zaszczytne II miejsce. 

Wszystkim uczestnikom zawodów trenerzy Tadeusz Szkwarek i Krzysztof Kwiatkowski dziękują za piękne zaprezentowanie naszego klubu na Igrzyskach, jak również za działania upowszechniające aktywność fizyczną w połanieckim środowisku, gratulują również osiągniętych wyników. Szczególne podziękowania kierują do Pana Jacka Benedykta Nowaka Burmistrza Miasta i Gminy Połaniec za okazaną życzliwość i pomoc logistyczną.

 

 

Galeria zdjęć

Igrzyska - Kielce 3 Igrzyska - Kielce 5 Igrzyska - Kielce 6 Igrzyska - Kielce 7 Igrzyska - Kielce 8 Igrzyska - Kielce 9 Igrzyska - Kielce 11 Igrzyska - Kielce 13 Igrzyska - Kielce 14 Igrzyska - Kielce 15 Igrzyska - Kielce 16 Igrzyska - Kielce 17
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.