Srebro dla Połańca! Nasi młodzi pływacy w krajowej elicie
Reprezentanci klubu Kajman Połaniec wrócili z Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików 13-letnich w Gliwicach z workiem medali i tytułem drugiej najlepszej drużyny w klasyfikacji medalowej!
W dniach 20–21 czerwca ścisła czołówka polskich pływaków z rocznika 2013 walczyła o sekundy i życiówki. Nasi zawodnicy pokazali absolutną klasę, zdobywając łącznie aż 7 medali (4 złote, 2 srebrne, 1 brązowy)!
Oto nasi bohaterowie:
- Gabriel Kosowicz – potrójny mistrz! Trzy złote medale (200m zmiennym, 200m grzbietowym, 400m dowolnym) oraz srebro (100m grzbietowym). Gabriel zajął 1. miejsce w klasyfikacji medalowej chłopców!
- Liliana Sawicka – złoto na 200m stylem klasycznym i srebro na 100m klasycznym! Drugie miejsce w klasyfikacji medalowej dziewcząt!
Sztafeta mieszana 4×50 m stylem zmiennym w składzie: Gabriel Kosowicz, Liliana Sawicka, Marcel Rachuna i Kacper Idzik wywalczyła fantastyczny brąz!
Wielkie brawa należą się całej ekipie! Marcel Rachuna, Kacper Idzik, Bartosz Kot, Nicola Łuszcz oraz Amelia Świątek dali z siebie wszystko, bijąc swoje rekordy życiowe i pokazując niesamowity hart ducha.
Jesteśmy z Was ogromnie dumni! Pokazaliście, że Połaniec to kuźnia sportowych talentów!

