Świętokrzyskie Igrzyska Dzieci w lekkiej atletyce
W Sandomierzu 14 czerwca odbył się Finał Wojewódzki Świętokrzyskich Igrzysk Dzieci w lekkiej atletyce. W gronie uczniów klas 4-6 z terenu Województwa Świętokrzyskiego udanie zaprezentowali się uczniowie Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Połańcu. Najlepsze wyniki osiągnęli :
- Grzesik Franciszek - 1 miejsce w biegu na 600 metrów
- Zaroda Dorota - 1 miejsce w biegu na 600 metrów
- Poznańska Aleksandra - 2 miejsce w biegu na 600 metrów
- Karczewska Lena - 3 miejsce w biegu na 60 metrów
Trenerem i opiekunem zawodników jest Sławomir Szydłowski.

