Turniej o Puchar imienia Leszka Deptuły
27 stycznia na hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Wadowicach Górnych odbył się Turniej o Puchar im. Leszka Deptuły pod patronatem Wójta Gminy Wadowice Górne.
W turnieju zagrały: UKS SMS Stal Mielec rocznik 2010, MKS Czarni Połaniec, KKS Kolbuszowianka Kolbuszowa, AP Plon I Kawęczyn, AP Plon II Kawęczyn.
Klasyfikacja końcowa wyglądała następująco:
1. UKS SMS Stal Mielec
2. AP Plon II Kawęczyn
3. MKS Czarni Połaniec
4. KKS Kolbuszowianka Kolbuszowa
5. AP Plon I Kawęczyn
Bardzo dziękujemy wszystkim drużynom za sportową rywalizację.

