Uroczyste Śniadanie Wielkanocne w Warsztacie Terapii Zajęciowej
W czasie poprzedzającym Święta Wielkiej Nocy uczestnicy, pracownicy oraz zaproszeni goście spotkali się z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego na uroczystym śniadaniu. To wyjątkowe wydarzenie, które łączy w sobie tradycję religijną, pielęgnuje wartości, jest okazją do celebrowania zmartwychwstania Chrystusa w gronie najbliższych.
Spotkanie rozpoczęła kierownik WTZ Połaniec Joanna Dziedzic, która powitała wszystkich zgromadzonych oraz złożyła świąteczne życzenia pełne radości i wzajemnej życzliwości. Następnie głos zabrał Ksiądz oraz zaproszeni goście, kierując do wszystkich obecnych piękne słowa życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych.
Uczestnicy WTZ przygotowali wyjątkowy występ słowno-muzyczny, który wzruszył i zachwycił zgromadzonych – ich zaangażowanie i talent zostały nagrodzone gromkimi brawami.
Swoją obecnością zaszczycili nas swoją nas: Ksiądz- Proboszcz parafii M.B.W.W. w Połańcu Mariusz Piotrowski, wice Starosta Powiatu Staszowskiego Leszek Guzal, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Staszowie Magdalena Wilk, Przewodnicząca Rady Miejskiej w Połańcu Małgorzata Walenciak, zastępca Burmistrza Gminy i Miasta Połaniec Jarosław Kądziela, Sekretarz Urzędu Miastu i Gminy Połaniec Bogumiła Niespodziewana, Skarbnik Urzędu Miasta i Gminy Połaniec Małgorzata Żugaj oraz nasze koleżanki emerytki, które zawsze najważniejsze wydarzenia celebrują razem z nami.
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i życzymy wszystkim zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych.

