Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Środa, 24 kwietnia 2024
Imieniny: Aleks, Grzegorz, Aleksander
pochmurno
8°C

Wstępne wyniki Budżetu Obywatelskiego Miasta i Gminy Połaniec na 2024 rok

Budżet Obywatelski Miasta i Gminy Połaniec na 2024 rok jest inicjatywą podjętą przez Samorząd Połańca. Jest to druga edycja budżetu obywatelskiego w naszej gminie. Budżet obywatelski, zwany też partycypacyjnym, to demokratyczny proces podejmowania decyzji, w którym każdy mieszkaniec decyduje o sposobie wydatkowania części środków z budżetu gminnego. W tej edycji do Budżetu Obywatelskiego zostało zgłoszonych 7 projektów. Komisja Weryfikująca dokonała oceny formalnej i merytorycznej zgłoszonych projektów, rekomenduje, aby wszystkie zostały dopuszczone do głosowania w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta i Gminy Połaniec na 2024 rok. Poniżej publikujemy wstępną listę zadań dopuszczonych do głosowania w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta i Gminy Połaniec 2024.

Jednocześnie informujemy, że zgodnie z obowiązującą Uchwałą Nr LXXXII/510/2023 Rady Miejskiej w Połańcu z dnia 30 maja 2023r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych dotyczących Budżetu Obywatelskiego Miasta i Gminy Połaniec na 2024 rok, zgłaszającym zadanie przysługuje prawo do wniesienia odwołania od decyzji o niedopuszczeniu zadania do głosowania. Procedura odwołania §13 i §14 wyżej cytowanej Uchwały.

Wstępna lista zadań dopuszczonych do głosowania w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta i Gminy Połaniec 2024:

  • Projekt nr 1 - "Instalacja reprodukcji Panoramy Racławickiej"- projekt został poddany do analizy formalno- merytorycznej. Komisja rekomenduje, aby przeszedł do następnego etapu głosowania przez mieszkańców w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta i Gminy Połaniec na 2024 rok.
  • Projekt nr 2 - "Biblioteczna wrzutnia"- projekt został poddany do analizy formalno- merytorycznej. Komisja rekomenduje, aby przeszedł do następnego etapu głosowania przez mieszkańców w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta i Gminy Połaniec na 2024 rok.
  • Projekt nr 3 - Plac sensoryczny "Siedem Zmysłów" w Połańcu - projekt został poddany do analizy formalno- merytorycznej. Komisja rekomenduje, aby przeszedł do następnego etapu głosowania przez mieszkańców w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta i Gminy Połaniec na 2024 rok.
  • Projekt nr 4 - "Laboratorium kreatywnej zabawy dla dzieci"- projekt został poddany do analizy formalno- merytorycznej. Komisja rekomenduje, aby przeszedł do następnego etapu głosowania przez mieszkańców w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta i Gminy Połaniec na 2024 rok.
  • Projekt nr 5 - "Tężnia Solankowa"- projekt został poddany do analizy formalno- merytorycznej. Komisja rekomenduje, aby przeszedł do następnego etapu głosowania przez mieszkańców w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta i Gminy Połaniec na 2024 rok.
  • Projekt nr 6 - "Mini Park Linowy"- projekt został poddany do analizy formalno- merytorycznej. Komisja rekomenduje, aby przeszedł do następnego etapu głosowania przez mieszkańców w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta i Gminy Połaniec na 2024 rok.
  • Projekt nr 7 - Wyprawka dla malucha "Skarb Naszej Gminy"- projekt został poddany do analizy formalno- merytorycznej. Komisja rekomenduje, aby przeszedł do następnego etapu głosowania przez mieszkańców w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta i Gminy Połaniec na 2024 rok.

Pliki do pobrania:

2 BIBLIOTECZNA WRZUTNIA
Format: pdf, 1.59 MB
4 LABOLATORIUM KREATYWNEJ ZABAWY DLA DZIECI
Format: pdf, 1.62 MB
5 TĘŻNIA SOLANKOWA
Format: pdf, 1.58 MB
6 MINI PARK LINOWY
Format: pdf, 1.62 MB
7 WYPRAWKA DLA MALUCHA "SKARB NASZEJ GMINY"
Format: pdf, 1.64 MB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.