Za nami zawody spławikowe o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Połaniec
Dnia 7 lipca 2024 na zalewie Zrębin odbyły się zawody spławikowe o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Połaniec zorganizowane przez koło 25 przy Urzędzie Miasta i Gminy Połaniec. W bardzo upalny dzień uczestniczyło 24 wędkarzy z różnych kół, którzy wytrwale walczyli o zdobycie pucharu.
Po 5 godzinnej turze i zważeniu ryb zawodnicy zasiedli do wspólnego posiłku. Następnie sędzia główny ogłosił wyniki.
- 1 miejsce Zwolski Paweł z koła 37 Koprzywnica z waga ryb 3080g
- 2 miejsce Wieczorek Zbigniew z koła 52 Osiek z waga ryb 2585g
- 3 miejsce Mikus Mariusz z koła 52 Osiek z waga ryb 2075g
- Największą rybę złowił Sałaga Piotr z koła 32 przy Elektrowni
Gościliśmy Pana Jacka Benedykta Nowaka - Burmistrza Miasta i Gminy Połaniec, który gratulując wręczał zwycięzcom Puchary i nagrody.
Puchary i posiłek oraz napoje ufundowało koło 25, a nagrody Urząd Miasta i Gminy Połaniec.
Sędzią głównym zawodów był kolega Wiesław Chmielowiec, sędzią sekretarz była Aneta Kochańska, a sędzią wagowym był Robert Sławiński. Zawody zorganizował Prezes Koła 25 Adam Mamuszka.
Na zakończenie Burmistrz Pan Jacek Benedykt Nowak oraz Prezes koła Adam Mamuszka podziękowali wszystkim za udział w zawodach i za wspaniałą koleżeńską atmosferę. Prezes koła zapraszał na następne zawody.
Sporządził prezes kota 25
Adam Mamuszka

