Zakończenie zbiórki dla powodzian
Miasto i Gmina Połaniec w dniu 14 października zakończyło zbiórkę darów dla powodzian.
W przypadku kolejnego zapotrzebowania przez miasta, które ucierpiały podczas tegorocznej powodzi akcja zostanie ponownie uruchomiona.
Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali powodzian w tym trudnym dla nich czasie.

