Zapraszamy na konferencję - Bezpieczni w sieci!
Młodzieżowa Rada Miejska w Połańcu serdecznie zaprasza na konferencję - Bezpieczni w sieci.
Tematyka konferencji:
- Bezpieczeństwo potocznym językiem,
- Rodzaje najbardziej powszechnych zagrożeń i metody zabezpieczania się przed nimi,
- Omówienie ogólnodostępnych narzędzi w perspektywie bezpieczeństwa m.in. menedżery haseł, 2FA, VPN, programy antywirusowe,
- Bezpieczeństwo w świeci AI i deepfake,
- Obalenie kilku mitów związanych z bezpieczeństwa, m.in. zielona kłódka, "skomplikowane" hasło.
Konferencja odbędzie w sali kinowej Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu w dniu 16 czerwca (piątek) o godzinie 11:00.
Rezerwacja miejsc pod numerem telefonu: 667 350 910.

