Zapraszamy na Turniej Karate Kyokushin
Zapraszamy na Turniej karate kyokushin Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Połaniec, który odbędzie się:
- 09 maja 2026 roku o godzinie 10:00 - 17:00, Hala sportowa OLIMPIA w Zrębinie
.png)
Ogólne warunki uczestnictwa
- W zawodach mogą brać udział ekipy składające się z dowolnej liczby zawodników z różnych Organizacji Karate reprezentowanych przez Kierownika Ośrodka /trenera/.
Zgłoszenia zawodników do 7 maja 2026 (czwartek) do godziny 24:00 pod adresem: www.karateonline.pl
Opłata startowa od jednego uczestnika zawodów wynosi 120 zł. Płatne gotówką w dniu zawodów.
Po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane!
Losowanie odbędzie się 8 maja 2026 (piątek). Na podstawie zgłoszeń zostanie dokonany podział na kategorie wagowe, zatem prosimy o podanie dokładnej wagi zawodników. Jeżeli w trakcie weryfikacji waga zawodnika nie będzie zgadzała się z wagą zgłoszoną, zawodnik zostaje zdyskwalifikowany bez możliwości zmiany kategorii wagowej.
Organizator zapewnia obiad dla zawodników. Dla kierowników ośrodków oraz sędziów w trakcie trwania turnieju będzie dostępny catering.
Za I, II, III miejsca we wszystkich kategoriach zawodnicy otrzymają puchary, (medale) i dyplomy. Nie będzie walk o III miejsce.
- Do startu dopuszczeni będą zawodnicy i zawodniczki którzy posiadają:
- aktualną kartę zdrowia sportowca
- czyste białe kimono
- dokument tożsamości stwierdzający wiek
- do weryfikacji w dniu zawodów wymagana jest karta z kodem QR wydrukowana z panelu rejestracyjnego
- pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych na udział w turnieju. Brak zgody uniemożliwi zawodnikowi udział w turnieju.
- zawodnicy powinni posiadać własne: białe i dopasowane, miękkie bawełniane ochraniacze na goleń, stopę i dłoń, (ewentualnie dopuszczone będą miękkie rękawice ze skóry) - chłopcy suspensoria, (zawodnicy walczą w hogo, z wyjątkiem kategorii 2009 i 2008, dziewczęta w tej kategorii powinny posiadać ochraniacze na piersi (miseczki).
- każdy Klub ubezpiecza swoich zawodników NNW.
- organizator wnosi, aby wszyscy startujący posiadali własny sprzęt: kaski, hogo (organizator nie zapewnia w/w sprzętu).
- Każdy Ośrodek startujący w turnieju zobowiązany jest do zgłoszenia co najmniej jednego sędziego.
- Turniej sędziowany będzie wg przepisów i regulaminu PZKK. Sędzią głównym zawodów jest Piotr Sawicki, 6 DAN. Sędzią technicznym zawodów jest Ernest Miszczyk, 5 DAN
Szczegóły informacji w załączniku poniżej:



