Życzenia pełne zimowej radości i bezpiecznego wypoczynku na czas ferii
Udanego wypoczynku oraz bezpiecznych i śnieżnych ferii zimowych!!
życzą
- Przewodnicząca Rady Miejskiej w Połańcu - Małgorzata Walenciak
- Burmistrz Miasta i Gminy w Połańcu - Jacek Benedykt Nowak


