Życzenia z okazji Dnia Kobiet
Z okazji Dnia Kobiet życzymy Paniom wielu pomyślnych dni, szczęścia w życiu rodzinnym i spełnienia osobistych marzeń...
Życzą Przewodniczący Rady Miejskiej w Połańcu - Stanisław Lolo oraz Burmistrz Miasta i Gminy Połaniec - Jacek Benedykt Nowak.

