Kolejne dofinansowanie dla Gminy Połaniec

22 lipca 2024 roku w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach Burmistrz Miasta i Gminy Połaniec - Pan Jacek Benedykt Nowak przy kontrasygnacie Skarbnika Gminy Połaniec - Pani Małgorzaty Żugaj podpisał umowę na wsparcie finansowe zadania pn.:"Poprawa jakości powietrza poprzez wymianę systemów ogrzewania w Gminie Połaniec" współfinansowanego ze środków otrzymanych od Województwa Świętokrzyskiego. Przy podpisaniu dofinansowania obecni byli również Pani Renata Janik – Marszałek Województwa Świętokrzyskiego, Wicemarszałek - Grzegorza Socha oraz Wiceprzewodnicząca Sejmiku - Magdalena Zieleń.
Otrzymane dofinansowanie wynosi 40 500, 00 zł.
Dzięki przekazanym środkom nasza gmina będzie mogła zrealizować działania na rzecz poprawy jakości powietrza, co bezpośrednio wpłynie na zdrowie i komfort życia naszych mieszkańców.

