Podpisano umowę na montaż instalacji klimatyzacyjnej w budynku Warsztatu Terapii Zajęciowej w Połańcu

W dniu 25 lipca 2024 roku w Urzędzie Miasta i Gminy w Połańcu podpisano umowę na inwestycję pn.: „Modernizacja Warsztatu Terapii Zajęciowej poprzez montaż instalacji klimatyzacyjnej w pomieszczeniach budynku zlokalizowanego przy ulicy Lipowej 20 w Połańcu”.
Przedmiotem zamówienia jest montaż instalacji klimatyzacyjnej w 6 pracowniach znajdujących się na poddaszu budynku zmodernizowanego w 2019 roku oraz na pierwszym piętrze starej części budynku w pracowni rękodzielniczej i w pomieszczeniu serwerowni.
Montaż instalacji klimatyzacyjnej składa się z 8 klimatyzatorów wewnętrznych o mocy 2,5 kw zasilanych 4 agregatami zewnętrznymi o mocy chłodniczej 2,4 kw oraz dwóch agregatów zewnętrznych Multi o mocy 5,1 kw. Ponadto przedmiot zamówienia obejmuje przygotowanie podłoża oraz malowanie ścian w pomieszczeniach w których zostaną zamontowane klimatyzatory.
W imieniu Gminy Połaniec umowę podpisał Burmistrz Miasta i Gminy Połaniec Pan Jacek Benedykt Nowak, natomiast w imieniu Wykonawcy – firmy Handlowo – Usługowej „SIGMA” Barbara Łodkowska z siedzibą w Połańcu umowę podpisał Pan Mateusz Łodkowski - pełnomocnik.
W spotkaniu udział wzięli również Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Połaniec Pan Jarosław Kądziela, Skarbnik Gminy Połaniec Pani Małgorzata Żugaj, kierownik Referatu Techniczno – Inwestycyjnego w Urzędzie Miasta i Gminy w Połańcu Pani Danuta Bobrowska oraz pracownik Referatu Pani Marta Pawłowska, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Połańcu Pan Andrzej Wawrzyniec, a także przedstawiciel Warsztatu Terapii Zajęciowej w Połańcu Pani Anna Zdziebko.
Łączna wartość zadania wynosi 59 000, 00 złotych
Dofinansowanie 45 910, 88 złotych
Zamówienie jest realizowane z dofinansowaniem ze środków PFRON pochodzących z „Programu wyrównywania różnic między regionami III”.
Termin wykonania umowy został określony na miesiące od dnia podpisania umowy, tj. do dnia 30 września 2024 roku.

