Turniej w bule dla mieszkańców
Zapraszamy mieszkańców Miasta i Gminy Połaniec do udziału w Turnieju w Bule o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Połaniec!
W ramach „Kościuszkowskiego Maja" spotkajmy się na wspólnej sportowej rywalizacji i dobrej zabawie na świeżym powietrzu!
13 maja 2026 r.
Godzina 17:00
Muszla koncertowa w Połańcu
Zgłoszenia uczestników przyjmowane są do 11 maja:
w kasie CKiSz
telefonicznie: 15 865 09 17 wew. 45
Nie trzeba być zawodowcem — liczy się dobra atmosfera, celne rzuty i wspólna zabawa!
Do zobaczenia na turnieju!


