Mistrzostwa Województwa U-16 w lekkiej atletyce
3 września w Kielcach odbyły się Mistrzostwa Województwa U-16 w lekkiej atletyce. Bardzo dobrze spisali się młodzi zawodnicy UKS Żaczek Połaniec . Najlepszy wynik zawodów uzyskał KUBA TAŁAJ zdecydowanie zwyciężając w biegu na 600 metrów. W rzucie młotem nie miał sobie równych BARTOSZ LASAK. W rzucie dyskiem dziewcząt drugie miejsce zajęła WIKTORIA SROKA a trzecia była LUIZA MOLAK.
Trenerem zawodników jest Sławomir Szydłowski.

