Podpisano umowę na odbiór i wywóz odpadów z terenu Miasta i Gminy Połaniec
W dniu 14 marca 2023 roku w Urzędzie Miasta i Gminy została podpisana umowa na "Odbiór odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Połaniec".
Umowę w imieniu Gminy Połaniec podpisał Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Połaniec Pan Jarosław Kądziela, natomiast w imieniu wykonawcy firmy Remondis Sp. z o.o. wybranej w drodze przetargu umowę podpisał Pan Hubert Jacek Januszewski – Dyrektor Oddziału w Ostrowcu Świętokrzyskim.
W spotkaniu uczestniczyli również Kierownik do spraw handlowych firmy Remondis Sp. z o.o. Pani Iwona Wiącek, Burmistrz Miasta i Gminy Połaniec Pan Jacek Benedykt Nowak, Skarbnik Gminy Pani Małgorzata Żugaj, Kierownik Referatu Techniczno – Inwestycyjnego w Urzędzie Miasta i Gminy Połaniec Pani Danuta Bobrowska wraz z pracownikiem referatu Panią Marzeną Wójtowicz oraz Pani Magdalena Góral Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Połańcu.
W ramach zadania Wykonawca zobowiązany jest do odbioru i transportu odpadów komunalnych ze wszystkich nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Połaniec, a także odbioru i transportu odpadów z dwóch Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych i rozstawionych na terenie miasta gniazd selektywnej zbiórki odpadów. Dodatkowo w ramach umowy będą organizowane objazdowe zbiórki odpadów komunalnych.
W imieniu generalnego Wykonawcy firmy Remondis Sp. z o.o. zadanie będzie realizować jako podwykonawca Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Połańcu.
Informujemy, że w celu ułatwienia dla mieszkańców, harmonogram odbioru odpadów został opracowany na podstawie lat ubiegłych i dni odbioru pozostają bez zmian.
Harmonogram wywozu odpadów komunalnych dostępny tutaj - kliknij!

