Rowerowa Stolica Polski - konkurs dla szkół
Serdecznie zapraszamy szkoły z terenu Miasta i Gminy Połaniec do udziału w akcji „Rowerowa Stolica Polski”.
Zasady pozostają bez zmian — zwycięży klasa, która wspólnie przejedzie największą liczbę kilometrów.
- Na wygraną klasę czeka nagroda niespodzianka!
Rywalizacja rozpoczyna się 1 czerwca i potrwa do 30 czerwca.
Zachęcamy do udziału i wspólnej zabawy!
Aby wziąć udział w zabawie należy ściągnąć aplikację "Aktywne Miasta" na swój telefon, wyszukać Gminę Połaniec oraz wybrać Grupę z pełną nazwą szkoły i klasy i dołączyć do niej.


