Spotkanie z przedstawicielami związków zawodowych placówek oświatowych
W dniu dzisiejszym (25.08.2022r.) w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Połaniec odbyło się spotkanie z przedstawicielami związków zawodowych zrzeszających nauczycieli i dyrektorów placówek oświatowych z terenu Miasta i Gminy Połaniec. W spotkaniu uczestniczyli: Burmistrz Jacek Benedykt Nowak, Zastępca Burmistrza Jarosław Kądziela, Sekretarz Bogumiła Niespodziewana oraz Skarbnik Małgorzata Żugaj.
Tematem spotkania było omówienie propozycji związków zawodowych dotyczących zróżnicowania dodatku funkcyjnego dla wychowawców oddziałów klasowych w związku z trwającymi pracami nad projektem budżetu na 2023r.
/Iwona Stachura/

