Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Kobiet
Drogie Panie, z okazji Dnia Kobiet przyjmijcie najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrowia, pomyślności i spełnienia marzeń.
Niech radość i uśmiech towarzyszy Wam każdego dnia.
Wszystkiego Najlepszego!
Burmistrz Miasta i Gminy Połaniec - Jacek Benedykt Nowak
Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Połaniec - Jarosław Kądziela
.png)

