Zawodnicy z rocznika 2017 rywalizowali w Łoniowie!
25 października zawodnicy z rocznika 2017 skorzystali z zaproszenia od rówieśników z Łoniowa. Dla części z chłopców był to pierwszy mecz poza Połańcem. Wszyscy zawodnicy spisali się na medal!
Było wiele emocji, akcji indywidualnych, bramek oraz radość z udziału w meczach.
Dziękujemy trenerowi Piotrowi za zaproszenie oraz sportową wspaniałą atmosferę!

