Życzenia z okazji rozpoczęcia roku szkolnego
Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy szkół, przedszkoli i żłobka, Drodzy Uczniowie i Rodzice,
Początek roku szkolnego to czas oczekiwań, zarówno dla uczniów, nauczycieli jak i rodziców.
Jednocześnie jest szansą do rozpoczęcia urzeczywistniania swoich planów.
W nowym roku szkolnym życzmy Wam sukcesów w zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności, a osiąganie wyznaczonych celów będzie inspiracją do dalszych działań i przyniesie najlepsze wyniki.
Niech nowy rok szkolny obfituje w nowe szanse i liczne powody do radości. Niech będzie to czas pomyślnej współpracy opartej na wzajemnym szacunku i zaufaniu.
| Burmistrz Jacek Benedykt Nowak | Zastępca Burmistrza Jarosław Kądziela |
| Przewodniczący Rady Miasta Stanisław Lolo |

