List gratulacyjny
Dyrekcja Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach składa Panu gratulacje z okazji wyboru na Burmistrza Miasta i Gminy Połaniec.
Życzymy Panu oraz wszystkim Współpracownikom owocnej kadencji, aby praca na rzecz mieszkańców miasta i gminy Połaniec przysparzała spełnienie i radość oraz wpływała pozytywnie na rozwój regionu.
Jednocześnie wyrażamy wolę współpracy w podejmowaniu działań na rzecz rozwoju krwiodawstwa i krwiolecznictwa.
Z poważaniem
mgr Jerzy Stalmasiński
Dyrektor RCKIK w Kielcach

