List gratulacyjny
Szanowny Panie Burmistrzu.
Proszę przyjąć serdeczne gratulacje z okazji ponownego wyboru na zaszczytną funkcję Burmistrza Miasta i Gminy Połaniec.
Społeczne zaufanie, którym obdarzyli Pana wyborcy, jest wyróżnieniem dotychczasowej pracy i działalności na rzecz Gminy i jej Mieszkańców. Jest ono również motywacją do dalszego, efektywnego działania w połanieckim samorządzie.
Wyrazy szczerego uznania kieruję także do wybranych Radnych.
Razem rozpoczną Państwo ważną i odpowiedzialną pracę dla dobra całej wspólnoty. Jestem przekonana, że będzie następował dalszy dynamiczny rozwój naszego miasta.
Życzę, aby w pełnieniu zaszczytnej funkcji Burmistrza Połańca nie brakowało Panu wytrwałości, energii i siły do dalszej pracy, a przede wszystkim, by w tych działaniach wspierali Pana mądrzy i oddani współpracownicy.
Dziękując za dotychczasową dobrą współpracę, życzę dalszych sukcesów w służbie społeczeństwu, co czynię w imieniu własnym i Zarządu oraz wszystkich członków Stowarzyszenia Klubu Seniora ,,Megawat" w Połańcu.
Z wyrazami szacunku
Prezes Ewa Durnaś

