Zawiadomienie o I Konwencie przewodniczących organów wykonawczych jednostek pomocniczych gminy Połaniec
Zawiadomienie o I Konwencie przewodniczących organów wykonawczych jednostek pomocniczych gminy Połaniec.
Działając na podstawie przepisów ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 1153 ze zm.) oraz Zarządzenia Nr 70/2026 Burmistrza Miasta i Gminy Połaniec, zwołuję Konwent przewodniczących organów wykonawczych jednostek pomocniczych gminy Połaniec, który
odbędzie się:
- w dniu 23 marca 2026 roku o godzinie 13:00 w sali narad (129) w Urzędzie Miasta i Gminy Połaniec.
Proponowany porządek obrad:
- Otwarcie Konwentu.
- Strategia Rozwoju Wsi – sztuka kreowania przyszłości – szkolenie.
- Omówienie Programu pn. „Aktywna wieś”.
- Podjęcie decyzji w sprawie wyodrębnienia funduszu sołeckiego na 2027 rok.
- Dyskusja oraz zgłaszanie wniosków przez przedstawicieli jednostek pomocniczych gminy.
- Zakończenie posiedzenia.
Burmistrz
/-/ mgr inż. Jacek Benedykt Nowak

