Młode Świętokrzyskie - szkolenie członków Młodzieżowej Rady Miejskiej w Połańcu
Członkowie Młodzieżowej Rady Miejskiej w Połańcu w dniu 13 marca 2026 roku mieli przyjemność uczestniczyć w szkoleniu pn. "Współpraca międzynarodowa w organizacji młodzieżowej", które poprowadziła Kama Kępczyńska. Szkolenie zostało zorganizowanym w ramach programu „Aktywizacja młodzieży województwa świętokrzyskiego”, akcji realizowanej pod hasłem Młode Świętokrzyskie.
W imieniu Miasta i Gminy Połaniec w szkoleniu uczestniczyli radni Młodzieżowej Rady Miejskiej : Amelia Kasprzycka, Natalia Szkolak, Natalia Podsiadły oraz Opiekun MRM Anna Adamczak.
Podczas szkolenia Młodzież miała okazję nabyć wiedzę z zakresu współpracy międzynarodowej oraz poćwiczyć wystąpienia publiczne, biorąc aktywny udział w konferencji prasowej z Panem Michałem Baunem - Dyrektorem Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

